Екскурсiя до Львова

Студенти-першокурсники не тільки гарно навчаються, беруть активну участь у житті університету, долучаються до просвітницьких та благодійних акцій, але й гарно проводять своє дозвілля

 Всі ми звикли до звичайного ритму життя, щодня зранку встаємо, займаємося гігієнічними процедурами, снідаємо, йдемо на заняття, на роботу, а ввечері далі готуємося до наступного дня. І так щодня… Будні, важка розумова діяльність, практично весь час одне положення тіла, і … втома, вигорання … Поступово організм потребує «перезавантаження». Саме студенти медики і фармацевти це добре розуміють й намагаються зробити своє студентське життя цікавішим і різнобарвнішим, активно проводячи своє дозвілля, на власному досвіді переконуючись, що саме активний відпочинок може допомогти відволіктися від важких, шалених буднів. Студентська атмосфера, вірні друзі, викладачі, за спиною яких є досвід, допомагають адаптуватися з перших днів навчання в університеті, створити гарні стосунки з однокурсниками та одногрупниками, розкрити усі аспекти особистості.

1 грудня 2018 року викладачі кафедри медичної біології та генетики доценти Хоменко В.Г., Кривчанська М.І., асистент кафедри Тимчук К.Ю., аспірант кафедри Йосипенко В.Р. та студенти-першокурсники фармацевтичного і медичних факультетів відвідали місто Львів. Це чудове і величне місто зустріло нас неймовірними архітектурними родзинками: старовинні храми, площа Ринок, Високий замок, оперний театр, Будинок вчених та ін. А чого тільки варті вузенькі вимощені старою бруківкою вулички, захоплива архітектура середмістя, самобутні та всесвітньовідомі кав’ярні з вишуканою львівською кавою, шоколадом та неймовірно смачними українськими стравами тощо.

Надзвичайно цікаво було відвідати Аптеку-музей, яка ще з далекого 1735 року функціонує і відома виробництвом «залізного вина». У музеї фармації представлено три тисячі експонатів, серед яких фармацевтичні ваги, посуд для зберігання ліків, інтер’єр зали нагадує старовинну аптечну лабораторію. Студенти фармацевтичного факультету були надзвичайно задоволені, мали багато питань до екскурсовода і працівників апкеки.

До Львова варто їхати хоча би тому, що такого атмосферного і креативного міста в Україні більше немає, бо тут кожен будинок, квартал, провулок дихають історією України, зберігають пам’ять про те, що відбувалося багато століть тому. Інколи не потрібно шукати «Європу», тому що ми – Українці, ми майбутнє нашої держави, ми і є європейцями, які живуть у сучасній Європейській країні, центрі Європи! Ми, мали велике й неоднозначне минуле, маємо складне сьогодення, і будемо мати велике майбутнє. Любімо свою Україну!!!

 Інформацію підготувала доцент кафедри Мар'яна Кривчанська

Екскурсiя до Львова, 2018