Новий 2018 рiк у дитячому закладi

Студенти Буковинського державного медичного університету справжні чарівники

Новорічні та Різдвяні свята для кожної людини, особливо дитини, найочікуваніші в році – це чарівний період свят, які несуть добро, радість, велику кількість подарунків, гостей-чарівників, які дають можливість діткам переміститися в казку, сподіватися на щасливі зміни у їхньому житті, і затамувавши подих, загадувати бажання.

Уже понад десять років викладацький склад кафедри медичної біології та генетики БДМУ разом з кураторськими групами підтримують особливих малюків, вихованців спеціального дошкільного навчального закладу №31 м. Чернівці. Під час благодійної акції діткам було подаровано новорічну ялинку, солодощі і фрукти, іграшки, студенти та викладачі радісно провели час, танцювали, співали, грали в цікаві новорічні ігри, – подарований святковий настрій, супроводжує всіх протягом усіх новорічно-різдвяних свят.

До благодійної акції долучилися завідувач кафедри медичної біології та генетики, професор Булик Р.Є. та доценти кафедри Черновська Н.В., Кривчанська М.І. з групою №3 медичного факультету №1,  Хоменко В.Г. з групою №51 медичного факультету №3 і асистенти кафедри Кушнірик О.В. з групою №52 медичного факультету №3, Волошин В.Л. з групою №8 медичного факультету №1 та Тимчук К.Ю.