Відвідання Свято-Вознесенського чоловічого монастиря у с. Банчени Чернівецької області

СПІВРОБІТНИКИ КАФЕДРИ МЕДИЧНОЇ БІОЛОГІЇ

ТА ГЕНЕТИКИ ОРГАНІЗУВАЛИ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ

29 вересня 2018 р. викладачі кафедр медичної біології та генетики доцент кафедри Кривчанська М.І., асистент кафедри Тимчук К.Ю. та асистент кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії Костишин Л.В., разом зі студентами І курсу медичного факультету №1 (3 група і 8 група) і фармацевтичного факультету (5 група) відвідали Свято-Вознесенський чоловічий монастир у с. Банчени Чернівецької області, який є одним з найбільших християнських паломницьких центрів Буковини та відомий не тільки як центр духовності, але і тим, що при ньому знайшли свій дім, діти з особливими потребами, від яких відмовилися батьки. Викладачі кафедри та студенти організували для дітей солодкий стіл. Дітям були подарові подарунки: книги, іграшки, розвиваючі ігри, ігрові пазли, конструктори тощо. Студенти дуже швидко знайшли спільну мову з дітьми, які охоче демонстрували свої таланти (гарно співали, малювали, грали на музичних інструментах тощо). Акція мала не тільки благодійний, але й виховний характер, оскільки формує у майбутніх медиків, фармацевтів такі риси як доброта, милосердя, співчуття до ближнього, що дуже важливо в майбутній професії.

Інформацію підготувала доцент кафедри Кривчанська М.І.