Засiдання наукового гуртка

Іноземні студенти-гуртківці обговорили проблему поширення

ВІЛ СНІДу  

 

30 листопада 2017 р. в лекційному залі кафедри медичної біології та генетики відбулося розширене засідання наукового гуртка для іноземних студентів медичного факультету №3 та стоматологічного факультету, де, поряд з плановими питаннями, обоворювалися актуальні відомості щодо ВІЛ/СНІДу. Дане засідання студентського наукового гуртка було приурочене до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом (1 грудня).

Жваву дискусію викликали офіційні статистичні дані щодо темпів поширення ВІЛ-інфекції у світі, в Україні та Чернівецькій області, зокрема. Увагу студентської спільноти було привернуто до важливості ранньої діагностики інфекції та її лікування з допомогою антиретровірусної терапії. Протягом обговорення також було акцентовано на шляхи поширення вірусу імунодефіциту людини та способи попередження інфікування.

Підсумовуючи, гуртківців було поінформовано про місцерозташування Чернівецького обласного центру з профілактики та боротьби зі СНІДом, де в умовах анонімності та конфіденційності можна перевірити власну кров або отримати необхідну інформацію про СНІД.

 

Захисти себе та своє майбутнє від СНІДу!


     

     


Comments