Міжнародна діяльність

Студенти Буковинського державного медичного університету взяли активну участь у 21-ій Крайовській міжнародній медичній студентській конференції «CIMSC», яка відбулася з 21 по 24 листопада 2019 року у Крайовському університеті медицини та фармації (м. Крайова, Румунія).

Свої роботи на конференції представили студенти 1 курсу Борейко Олексій (наук. керівник – д.мед.н., проф. Булик Р.Є,), Топорівська Єлизавета (наук. керівник – к.мед.н., доцент Кривчанська М.І.), Віхтик Юлія (наук. керівник – к.біол.н., асист. Волошин В.Л.) та студенти 2 курсу — Чокан Вероніка (наук. керівник – д.мед.н., проф. Захарчук О.І.) і Годорог Регіна (наук. керівник – к.геог.н., асист. Караван Ю.В.). Доповіді учасників були представлені на високому науковому рівні, що викликало жвавий інтерес та дискусію у присутніх. Варто зазначити, що члени журі були вражені роботою, проробленою нашими студентами першого та другого курсів, так як більшість учасників було зі старших курсів. Учасники конференції також з великим інтересом відвідали майстер-класи: “How being a doctor deteriorates your personal lifeSolutions for a healthy profession”, “Advanced Life Support”, “Mini Vascular Surgical Skills”.

По закінченню конференції учасники БДМУ висловили щиру подяку оргкомітету CIMSC за теплу зустріч, захоплюючу наукову та цікаву соціальну програми, та запросили молодих науковців Крайовського університету медицини та фармації взяти активну участь у BIMCO-2020.

  
Стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників ВНЗ
м. Кракiв, Польща 2018 р.

Стажування_метод._м.Краків_Польща_8-26.01.2018


Прага - Карловi ВариМедицина без кордонів