Благодiйна акцiя «Подаруй дитині свято»

До дня Святого Миколая студенти медичних факультетів та співробітники БДМУ провели благодійну акцію «Подаруй дитині свято»

Святий отче, Миколай,

Мою хату не минай!

Подаруй мені потіху

І торбину, повну сміху,

І здоров’я для родини,

Красну долю для Вкраїни.

В. Багірова

Напередодні Дня Святого Миколая студенти і співробітники кафедри медичної біології та генетики доценти Хоменко В.Г., Кривчанська М.І., асистент кафедри Тимчук К.Ю. разом з кураторськими групами відвідали спеціальзований дошкільний навчальний заклад №31. Викладачі кафедри та студенти організували для дітей солодкий стіл. Студенти дуже швидко знайшли спільну мову з дітьми, які охоче демонстрували свої таланти (гарно співали, танцювали, декларували вірші). Акція мала не тільки благодійний, але й виховний характер, оскільки формує у майбутніх лікарів такі риси як доброта, милосерддя, співчуття до ближнього, що дуже важливо в роботі лікаря. Слово «милосердя» складається з двох частин – милість і серце, тобто «зробити милість серцю». Як просто звучить і як часом важко буває це зробити, але це – не про студентів БДМУ, вони завжди готові допомогти. Солодощі, фрукти, іграшки, канцелярія, миючі засоби були подаровані дитячому садочку. Студенти з великою радістю спілкувалися з дітьми, грали в ігри та дарували своє тепло і ласкy. А також, до акції долучилися начальник науково-лікувального відділу Доманчук Т.І., доцент кафедри медичної біології та генетики Черновська Н.В., студентка медичного факультету №2 Форкун Валерія, яка разом з батьками, підготували для кожної дитини окремі подарунки. Свято вдалося на славу, посмішки дітей, обійми, теплота їх сердець, ще довго грітимуть наші серця.

Інформацію підготували завідувач кафедри медичної біології та генетики, професор Роман Булик та доцент кафедри Кривчанська Мар’яна