День науки в Українi, 2018

У понеділок, 21 травня 2018 р. о 16.30 год у приміщенні лекційної зали кафедри медичної біології та генетики відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка присвячене Дню науки в Україні.

Викладачі кафедри доценти Хоменко В.Г., Кривчанська М.І. та асистент Тимчук К.Ю. підготували метеріал, який розкриває напрямки сучасних досліджень в біології та медицині і можливість їх впровадження у медичну практику. Доцент Хоменко В.Г. прочитала лекцію на тему: «Нанотехнології в медицині: можливі ризики і перспективи», яка супроводжувалася відеоматеріалом.

На засіданні заслухані наукові доповіді студентів-гуртківців на тему:

«Хронобіологія і хрономедицина» (доповідач Круліковська Каріна, студентка 16 групи, І курсу, медичного факультету №2);

«Температура тіла та її особливості» (доповідач Кратік Юлія, студентка 22 групи, І курсу, медичного факультету №2);

«Походження людських рас, як відображення адаптаційних закономірностей розвитку людини. Єдність людства» (доповідач Єрофеєва Христина, студентка 9 групи, І курсу, медичного факультету №1);

«Філяріїдози: лімфатичні, підшкірні, серозні. Історія відкриття» (доповідач Шемчук Наталія, студентки 24 групи, І курсу, медичного факультету №2);

«Роль тварин у етіології та патогенезі паразитарних хвороб людини» (доповідач Матляк Марина, студентки 24 групи, І курсу, медичного факультету №2).

А також, у рамках відзначення Дня науки в Україні, наставники академічних груп кафедри медичної біології та генетики провели тематичні кураторські години на тему: «Урбанізація. Тривалість життя в умовах стрімкого економічного процесу та екологічного неблагополуччя».