Благодійність існує в Україні здавна, через те, що  бажання допомогти ближнім не чуже багатьом чернівчанам. Всесвітній день людини із синдромом Дауна має мету привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими здібностями. Діти, що мають синдром Дауна, так само як і всі інші, потребують соціалізації, довірливого ставлення та підтримки, попри воєнний стан у країні.

Дякуємо тим, хто цього року підтримав нас у цій благодійній акції. Вихованцям подаровані солодощі та іграшки та фрукти.

Участь у благодійній акції взяли викладачі кафедри медичної біології та генетики професор Булик Р.Є. доценти Кривчанська М.І., Власова К.В., Волошин В.В., асистенти Тимчук К.Ю., Кушнірик О.В., Йосипенко В.Р., Сметанюк О.В., Обрадович А.С. зі студентами 3 і 4 груп медичного факультету №1.