Інтернаціоналізація вищої освіти – це процес систематичного впровадження міжнародного досвіду в освітню, наукову та громадську діяльність закладів вищої освіти і є невід’ємною складовою співробітництва на різних рівнях.

В Україні поступово крок за кроком здійснюється реформування системи вищої освіти, головною метою якої є підвищення якості в процесі інтеграції різних національних освітніх систем. Комунікація між закладами освіти сприяє підвищенню їх рейтингу, що дає можливість запроваджувати різні проєкти та програми співпраці між установами.

Для інтернаціоналізації вищої освіти у навчальних закладах України важливо:

Взявши участь у он-лайн стажуванні «Umiędzynarodowienie szkolnictwa wyższego» («Інтернаціоналізація вищої освіти») в приватному закладі вищої освіти Collegium Civitas у Республіці Польща, ознайомився з механізмами впровадження даної практики на Європейському освітньому просторі.

Інформацію підготував доцент кафедри медичної біології та генетики Володимир ВОЛОШИН