Logo

Студенти відвідали Чернівецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України

02 травня 2024р. для студентів першого курсу 4 групи медичного факультету №1, куратором, доцентом кафедри медичної біології та генетики, Володимиром Волошином та заступником завідувача Відділу криміналістичних видів досліджень Іваном Кожакарем було зорганізовано екскурсію до Чернівецького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру міністерства внутрішніх справ України.

Чернівецький НДЕКЦ МВС – державна спеціалізована установа судової експертизи є територіальним підрозділом Експертної служби МВС України

НДКЦ укомплектовано висококваліфікованим кадровим потенціалом, новітніми експертно-криміналістичними та спеціальними технічними засобами. Тут функціонують спеціальні профільні лабораторії, які забезпечені необхідним сучасним обладнанням та витратними матеріалами. У складі структурних підрозділів Центру є:

  • Відділ криміналістичних видів досліджень;
  • Відділ комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень;
  • Відділ досліджень матеріалів, речовин і виробів;
  • Відділ автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів;
  • Відділ товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності;
  • Відділ забезпечення діяльності центру;
  • Сектор біологічних досліджень
  • Сектор вибухотехнічних та пожежнотехнічних досліджень.

В ході екскурсії студентів ознайомили із відділами Центру та напрямками їх діяльності, вони спілкувалися з судовими експертами, знайомилися з специфікою їх роботи, оглядали лабораторії та обладнання на якому проводять дослідження.

Під час діалогу із фахівцями Центру студенти дізналися про методи дослідження матеріалів, критерії їх відбору, правила та умови без дотримання яких не можна гарантувати високий рівень якості роботи.

Вони отримали нові знання, незабутні враження та позитивні емоції від проведеної екскурсії.

По темі

Корисна інформація

Вишиванка – генетичний код українця!

Вишиванка – це не просто національний одяг українців, це справжній символ ідентичності та культурної спадщини. Її часто називають генетичним кодом українця через глибокі символічні значення,

Достовірна і корисна інформація

Додати текст