Центр симуляційної медицини БДМУ – невід’ємна частина навчального процесу

28 жовтня студенти 4 групи медичного факультету №1 разом із куратором асистентом кафедри медичної біології та генетики Володимиром Волошиним, відвідали Центр симуляційної медицини Буковинського державного медичного університету.

Співробітники центру провели екскурсію по корпусу та навчальних кімнатах. Студентів ознайомили із структурою симуляційного центру, його завданнями і роботою, було показано сценарії із використанням симуляційного обладнання (манекенів, спецодягу, спец приладдя тощо). Студенти з великим захопленням та цікавістю спостерігати за діями студентів-старшокурсників, які в цей час відпрацьовували сценарій. Багато приємних вражень, незабутніх емоцій та нових знань було отримано під час екскурсії.

Для студента, як майбутнього лікаря у його професійній діяльності є дуже важливим набуття необхідних навиків та досвіду роботи, власне у цьому полягає завдання стимуляційного центру – навчити студента, сформувати механізм чітких послідовних дій для надання необхідної допомоги пацієнту.

Студенти БДМУ відвідали Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України

У Буковинському державному медичному університеті студенти мають можливість долучатися до роботи різних медичних та профілактичних установ та центрів міста Чернівці та області. Заступником генерального директора