Logo

Доброта – основна цінність нашого життя

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Нехай ніхто і ніколи не прийде до вас, не йдучи краще і щасливіше.

Живіть виразом Божественної доброти: доброти у вашій особі,

 доброти в ваших очах, доброти у вашій посмішці.
Мати Тереза

Доброта — це якість, яка повинна бути притаманна кожній людині.

День спонтанного прояву доброти – це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її дарує та приймає.

У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця  де панує багато обману, насилля, ворожнечі, при цьому, велика кількість людей в усьому світі відчувають гостру потребу у захисті та психологічній підтримці. Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдається нікому, але можна принаймні спробувати зменшити число зла. Доведено, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє. Тому, проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинен кожен. Роблячи добрі справи ми починаємо ланцюгову реакцію доброти, тим самим мотивуємо людей дарувати добро іншим.

Відомо, що доброта формується із ласки та великої любові, із батьківської хати і двора, з поваги, що звучить у кожнім слові. А сама людина починається з добра, з уміння співчувати, захистити. Доброю ми називаємо людину, котра несе людям добро, яке розуміється як любов, допомога, благовоління. Добра людина не має в собі зла, заздрості, думок про помсту, ніколи не буде тримати образи на інших людей. Доброта це одна з найголовніших якостей людини, добра людина завжди тебе зрозуміє, підтримає у різних складних життєвих моментах. Щира, добра людина завжди допомагає іншим, а в замін ніколи, нічого не попросить. Справжня доброта не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за добро – радість інших людей.

Отже, доброта – це ключ від щастя, збагачення цінності кожної особистості, і саме головне – єднає всіх людей.

 

Інформацію підготувала асистент кафедри

медичної біології та генетики Катерина ТИМЧУК

По темі

Корисна інформація

Як стати хорошим лікарем?

Професія лікаря – одна з найдавніших на Землі. Щойно народившись, ми зустрічаємося з лікарями. Ледь захворівши, звертаємося до них по допомогу. Кожен має приклади з

Достовірна і корисна інформація

Додати текст