29 листопада члени СНГ кафедри медичної біології та генетики разом із керівником СНГ, асистентом Анастасією Обрадович відвідали навчально-наукову лабораторію Буковинського державного медичного університету.

Фахівці лабораторії провели екскурсію для гуртківців. Студентам було показано гістохімічний, біохімічний, клінічний, імуногістохімічний відділи та новий ПЛР-відділ. Члени СНГ ознайомилися з сучасним лабораторним обладнанням та детально дізналися про види досліджень, які здійснюються у навчально-науковій лабораторії. Студенти з цікавістю та захопленням слухали екскурсію та активно задавали питання, що у них виникали. Багато позитивних емоцій та беззаперечно нової інформації було отримано під час відвідин лабораторії.

Для майбутньої професійної діяльності студентів важливо розуміти як проходить проведення аналізів різного типу для точності встановленого діагнозу.