Всеукраїнська студентська олімпіада з медичної біології

25 березня на кафедрі медичної біології та генетики БДМУ відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології!
Зібралися кращі з кращих студенти спеціальностей «Медицина» та «Стоматологія», студенти показали високий рівень теоретичної підготовки. За результатами завдань студентів було нагороджено грамотами та дипломами І, ІІ, ІІІ ступенів.
Вітаємо усіх учасників Олімпіади, бажаємо нових досягнень у навчанні!

Співробітники кафедри та студентство дякує усім захисникам та захисницям України за можливість у проведенні заходу!

Фотозвіт доступний за посиланням

Вишиванка – генетичний код українця!

Вишиванка – це не просто національний одяг українців, це справжній символ ідентичності та культурної спадщини. Її часто називають генетичним кодом українця через глибокі символічні значення,

Мелатонін: вчора, сьогодні та завтра

15 травня на кафедрі медичної біології та генетики відбувся круглий стіл на тему «Мелатонін: вчора, сьогодні та завтра» приурочений до Дня науки в Україні. Співробітники кафедри обговорили історію