Екскурсія у Ботанічний сад ЧНУ

15 квітня 2024 року для студентів І курсу БДМУ кафедрою медичної біології та генетики була організована екскурсія у Ботанічний сад ЧНУ. Без перебільшення у квітні тут панує справжня квіткова казка. Навесні у ботанічному саду розквітають магнолії, тюльпани, нарциси, гіацинти, підсніжники, білоцвіт весняний та багато інших. Студентів ознайомили з експозиційними ділянками ботанічного саду,  провели  екологічним маршрутом, на якому надали інформацію щодо збереження та відтворення видів рідкісних, екзотичних та реліктових рослин.

Пасхальний кошик воїнам ЗСУ

Напередодні Великодніх свят студенти І курсу, 1-8 групи та ІІ курсу, 26 групи медичного факультету №1 відвідали воїнів, які перебувають на лікуванні та реабілітації у

Студенти відвідали Чернівецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України

02 травня 2024р. для студентів першого курсу 4 групи медичного факультету №1, куратором, доцентом кафедри медичної біології та генетики, Володимиром Волошином та заступником завідувача Відділу