Шануємо вчителів, творимо сьогодення БДМУ!

13 грудня 2023 року у стінах Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч з видатним буковинцем, відомим вченим, багаторічним ректором (1993-2010 рр.), деканом, завідувачем кафедри медичної біології та генетики(1974-2014 рр.), заслуженим працівником народної освіти України, лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреатом премії ім. О.О. Богомольця НАН України, академіком академії наук Вищої школи України, член-кореспондентом НАПН України, доктором медичних наук, професором Василем Павловичем Пішаком, який сьогодні будучи на заслуженому відпочинку, продовжує активну наукову діяльність, має високу громадянську позицію, підтримує усіх тих, хто потребує його порад, допомоги, адже його багаторічний досвід – це безцінний скарб, за що ми сьогодні йому щиро вдячні.

Після закінчення в 1966 р. Чернівецького медичного інституту Василь Павлович був залишений на викладацькій роботі на кафедрі біології і пройшов шлях від асистента до ректора Буковинського державного медичного університету(1971 р. захищена кандидатська дисертація, а в 1985 р. – докторська). Цикл наукових досліджень у напрямку пінеалогії, які було започатковано понад 50 років тому, продовжують його учні і сьогодні. Дані дослідження є істотним внеском у сучасне розуміння ролі шишкоподібної залози в нейроендокринній регуляції та закладають перспективи для подальшого вивчення. Творчі досягнення Пішака В.П. широко відомі серед наукового загалу України та світу, він є автором понад 1400 наукових праць, серед яких більше двох сотень монографій, підручників та посібників. Під керівництвом професора В.П. Пішака виконано і захищено більше 30 дисертаційних робіт, він організатор та учасник багатьох наукових форумів із актуальних питань біології, медицини та охорони здоров’я. У студентських та викладацьких колах Василя Павловича знають як талановитого науковця, педагога з Великої літери, сміливого експериментатора, непересічну особистість, як гарну, порядну, добру, чуйну людину, талановитого господаря, відданого громадянина своєї Батьківщини. Сьогодні, дорогий наш Василю Павловичу, весь багатотисячний колектив Буковинського державного медичного університету, щиро дякую Вам за все зроблене для нашої альма-матер, з повагою, шаною, бажаємо Вам здоров’я, мирного неба, творчого натхнення, оптимізму, Божого благословення усій Вашій великій родині!

Пасхальний кошик воїнам ЗСУ

Напередодні Великодніх свят студенти І курсу, 1-8 групи та ІІ курсу, 26 групи медичного факультету №1 відвідали воїнів, які перебувають на лікуванні та реабілітації у

Студенти відвідали Чернівецький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України

02 травня 2024р. для студентів першого курсу 4 групи медичного факультету №1, куратором, доцентом кафедри медичної біології та генетики, Володимиром Волошином та заступником завідувача Відділу