21 березня - мiжнародний день людини з синдромом дауна

21 БЕРЕЗНЯМІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДИНИ

З СИНРОМОМ ДАУНА

Міжнародний день людини з синдромом Дауна має за мету привернути увагу суспільства до проблем людей з обмеженими можливостями, адже вони трохи відрізняються від здорових людей своїм інтелектом і багато хто з них страждають від вроджених вад серця, але своєю добротою, щирістю і безпосередністю компенсують все те, в чому вони відрізняються від звичайних людей.

Не байдужі до даної проблеми і співробітники кафедри медичної біології та генетики Буковинського державного медичного університету, які разом зі студентами кураторських груп стоматологічного факультету першого курсу (групи 1, 2, 3, 5, 7) відвідали спеціалізований навчальний заклад  №31 по вул. Руданського для дітей з вадами розвитку. Метою відвідування є привернення уваги студентів-медиків до проблеми «особлива дитина», захисту їх гідності, прав і добробуту.

Студенти з великою радістю подарували дитячому садочку різні канцелярські приладдя, конструктори, розмальовки, розвиваючі ігри та плакати, а також грали з дітками в ігри, віддаючи своє тепло і ласкy.

День Дауна - 2015