Акція «ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього»

ВІЛ НЕБЕЗПЕЧНИЙ, ДОКИ ТИ НЕ ЗНАЄШ ПРО НЬОГО!

Життя – це можливість, скористайся нею.

Життя – це краса, милуйся ним.

Життя – це виклик, прийми його.

Життя – це багатство, не розтрать його.

Життя – це боротьба, стань борцем.

Життя таке чудове, не згуби його.

Це твоє життя,

Борись за нього!

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Україна залишається лідером у Європі за масштабами поширення ВІЛ-інфекції. У рамках циклу заходів із превентивного виховання на кафедрі медичної біології та генетики, щорічно студенти усіх спеціальностей долучаються до акції «ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього», приуроченої Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом. Метою даної акції було привернути увагу студентів до вирішення проблеми епідемії, дискримінації ВІЛ-інфікованих, толерантного ставлення до них. Студенти підготували бюлетні, плакати, презентації, відеоролики, які обговорювалися і заслуховували на кураторських годинах, студентському науковому гуртку кафедри, а також студенти розповсюджували дану інформацію серед друзів, колег, мешканців міста Чернівці та областей України.

1 грудня студенти і викладачі кафедри одягнули на білий халат, червоні стрічки, як символ боротьби зі СНІДом.  У лекційній аудиторії кафедри, проведений захід на підтримку програми профілактики і розповсюдження ВІЛ/СНІДу, обговорені аспекти ризику, необхідність ретельнішого ставлення до свого життя, шляхи передачі ВІЛ/СНІДу, а також про умови, за яких інфекція не передається. На завершення організатори й учасники акції разом утворили червону стрічку як знак єдності, розуміння і солідарності людини та хвороби й символом надії на майбутнє без СНІДу.

Інформацію підготували завідувач кафедри медичної біології та генетики, професор  Роман Булик та доцент кафедри Мар’яна Кривчанська

День боротьби зi СНIДом.ppt