Пізнавальна екскурсія до Резиденції митрополитів

Студенти медичного факультету №3 БДМУ відвідали

Резиденцію митрополитів Буковини і Далмації

під час пізнавальної екскурсії

Архітектурний ансамбль Резиденції митрополитів Буковини та Далмації, що включений до списку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО, є перлиною буковинської землі. Ознайомитися із культурним надбанням краю, що стало яскравим зразком постромантичних тенденцій в архітектурі та збудовано в дусі еклектики, вирішили студенти 66 групи медичного факультету №3 разом із куратором групи к.біол.н., асистентом кафедри медичної біології та генетики Кушнірик Ольгою Василівною. Студенти із захопленням милувалися ошатністю та відреставрованими елементами декору «Мармурової», «Блакитної» та «Червоної» зал резиденції, а також Храму Трьох Святителів Вселенських. Завершення екскурсії відбулося в дендропарку позаду резиденції, де споруджений пам’ятник видатному архітектору цього ансамблю Йозефу Главці.

Інформацію підготували: завідувач кафедри медичної біології та генетики, проф. Булик Р.Є. та к.біол.н., асистент кафедри Кушнірик О.В.