Умови проведення

Додаток

 ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ-ЗАПРОШЕННЯ

  Наказом МОН України від 17.12.2019 р. № 1580 Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» визначено як базовий заклад вищої освіти для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Медична біологія».

Згідно з Положенням про проведення Всеукраїнської студентської  олімпіади, просимо делегувати переможців І-го етапу Олімпіади з дисципліни «Медична біологія» (трьох студентів) для участі у ІІ етапі, який відбудеться 22-24 квітня 2020 року на кафедрі медичної біології та генетики  Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».

Просимо надіслати заявку на участь в Олімпіаді та анкети учасників на адресу університету (58002, м. Чернівці, Театральна площа, 2, Оргкомітет олімпіади з медичної біології; продублювавши на e-mail: krivmar@bsmu.edu.ua). В анкетах необхідно вказати номер телефону, e-mail  кожного з учасників Олімпіади для можливостей оперативного зв’язку з ними. Анкета учасника та більш детальна інформація про програму ІІ етапу Олімпіади додається.

 Контактний телефон організаційного комітету – (0372) 53-30-21 кафедра медичної біології та генетики; заступник голови оргкомітету II етапу Олімпіади, завідувач кафедри медичної біології та генетики д.мед.н., проф. Булик Роман Євгенович, моб. тел. (095) 041-00-43, e-mail: biology@bsmu.edu.ua; секретар, к.мед.н., доц. Кривчанська Мар’яна Іванівна, моб. тел. (099) 065-04-60, e-mail: krivmar@bsmu.edu.ua


УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ ОЛІМПІАДИ

 Переможці та номінанти визначатимуться тільки в особистому заліку.

II етап Всеукраїнської студентської  олімпіади з медичної біології буде проводитися в межах навчального матеріалу з дисципліни «Медична біологія» для студентів медичних, класичних університетів та медичних інститутів. Олімпіада складатиметься із трьох турів:

I  тур – письмове інтегроване завдання;

 II тур – комп'ютерне тестування;

III тур – опис мікро- та макропрепаратів.