Logo

Профорієнтація

Профорієнтація

Буковинський державний медичний університет запрошує на навчання.

З метою популяризації БДМУ на різних інформаційних платформах створено сторінки та інформаційні канали. На зазначених ресурсах подається актуальна інформація, яка дає можливість абітурієнту, дізнатись новини та отримати відповіді на свої запитання.

В соціальній мережі facebook створено сторінку Абітурієнт БДМУ

Створено інформаційний канал в Telegram та Instagram

Кафедра бере активну участь в організації та проведенні днів відкритих дверей. Де власне батьки та майбутні студенти мають можливість познайомитись з історією Вузу його традиціями та отримати корисну для себе інформацію.

Організовуються онлайн зустрічі зі школярами міста Чернівці, де кожен може отримати всю необхідну інформацію про Вуз, життя кафедр, навчання та щодо умов вступу до БДМУ.

На кафедрі медичної біології та генетики проводяться заняття для слухачів Буковинської малої академії наук учнівської молоді (8-10 класи) першого – третього року навчання відділення «Хімії та біології», секції «Валеологія», «Медицина»

У Центрі стимуляційної медицини та інноваційних технологій Буковинського державного медичного університету керівник навчально-тренінгового центру Віталій Смандич проводить для учнів шкіл Чернівецької області та м. Чернівці екскурсії, під час яких ознайомлює з особливостями навчального процесу в БДМУ, умовами інноваційних технологій, демонструючи як за допомогою різноманітних фантомів та манекенів покращують рівень знань та практичні навички майбутні студенти БДМУ

На сервері дистанційного навчання MOODLE для майбутніх студентів наповнений увесь ресурс навчальними матеріалами українською і англійською мовами

Викладацький склад кафедри медичної біології та генетики забезпечить викладання англійською мовою дисципліни (у 2 співробітників наявний сертифікат В2, у 2 співробітників С1).

Зроби свій вибір. Крокуй до омріяної професії

До зустрічі в БДМУ